Tohle jsme my

Všechno to začalo roce 2020, za časů temných, coronavirových. Již delší dobu provozujeme dva shopy, jeden s módou Dreamstock.cz a druhý obchod s ručně vyráběnými stolky Treesome.cz. Potřebovali jsme vymyslet efektivní řešení pro focení našich vlastních produktových fotografií, obzvláště pro Treesome, kde každý vyrobený kus je originál a zaslouží si svou vlastní fotografii. Nakonec jsme se rozhodli, že to vyřešíme interním studiem a nákupem vlastní techniky. 

 

Květen 2020.

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak náš třetí eshop. 

Nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty i služby. Fototechniku nejen prodáváme, ale i půjčujeme. Zároveň jsme začali expedovat na Slovensko. 

 

Březen 2021.

To ale není všechno. Jak už jste asi zaregistrovali, máme tady jednu podkategorii - Hobbyvěci. Aby to nebylo tak jednoduchý, tak Hobbyvěci vznikly opět tak trochu díky Treesomu. Je to podobný vzorec jako u Fotověcí. Ty nejlepší kousky, co sami používáme a máme osvědčený, tak i distribuujeme přes tuto podkategorii. Sortiment je takový průřez hobby produktů se zaměřením na truhlařinu.

A to i souvisí s naší pobočkou na Nádražní. Kromě balení zásilek je zde showroom pro všechny gravírovací stroje. Máme zde totiž techniky, kteří se tím zabývají, baví je to a jsou v tom fakt dobří. A hlavně, zodpoví všechny technické dotazy, pomůžou s výběrem či dokonce pro vás udělají školení

 

Říjen 2022.

Na konci října 2022 jsme s velkou radostí otevřeli novou prodejnu a kancelář v centru Prahy, na Andělu! Nové prostory nám přinesly mnoho možností, jak se dále rozvíjet a lépe sloužit našim zákazníkům. Jednou z nejvýznamnějších novinek je rozšíření našich služeb o profesionální fotografování. Nabízíme širokou škálu fotografických služeb, od ID fotek, portrétů a produktové fotografie až po focení firemních akcí.

Nová prodejna a kancelář na Andělu je pro nás důležitým krokem vpřed. Jsme přesvědčeni, že nám tato nová adresa pomůže ještě lépe uspokojit potřeby našich zákazníků.

Srdečně zveme všechny, aby se nám přišli podívat do nové prodejny a kanceláře a seznámili se s našimi novými službami!

 

Leden 2023.

Rok 2023 byl pro nás ve znamení rozvoje a růstu v oblasti komunikace a budování našeho brandu. Začali jsme se naplno věnovat sociálním sítím, kde jsme začali natáčet backstage a edukativní videa. Jedním z velkých milníků bylo spuštění pravidelné fotografické soutěže Fotobattle, která se koná každý měsíc. Soutěže se zúčastnilo již více než 500 fotografů, ať už amatérů nebo profesionálů a stala se tak skvělou platformou pro sdílení talentu a kreativity.

Kromě Fotobattle jsme v roce 2023 spustili také první workshopy. Workshopy vedou zkušení fotografové, content tvůrci a kameramani kteří se s účastníky dělí o své znalosti a dovednosti v oblasti fotografování.

Jsme nadšeni z toho, jak se nám daří rozvíjet naši foto a video komunitu a pomáhat kreativcům všech úrovní zdokonalovat své dovednosti. 

 

Září 2023.

Protože se rádi bavíme a jezdíme na párty, spustili jsme nový projekt, který jsme pojmenovali Fotospin.

Jedná se o revoluční fotokoutek, který umožňuje vytvářet úžasná 360° videa. Ať už pořádáte firemní večírek, svatbu, narozeninovou oslavu nebo jinou událost, Fotospin 360 zaručeně roztančí a pobaví všechny hosty. Hosté se jednoduše postaví na platformu, zaujmou pózu a kamera je natočí ze všech stran. Výsledkem je úchvatné 360° video, které si hosté mohou okamžitě sdílet na sociálních sítích.

Únor 2024.

a v polovině roku 2024 vznikl interaktivní podcast Fotomeet. Díky tomu se s vámi můžeme pravidelně setkávat a budovat si bližší vztah. 

Na fotomeetu vedeme debatu na různá témata týkající se online marketingu, životního stylu spojeného s ním, práce s influencery a také o tom, jak mladí lidé zvládají nenadálý přísun větších částek peněz. Chceme, aby se akce stala inspirací pro všechny, kteří se zajímají o tyto oblasti. Kromě hlavního Fotomeetu v Praze se podcast vydal i do Brna, kde se uskutečnil v inspirativním prostředí coworkingového centra Clubco.

Tato iniciativa sklidila velký ohlas a v plánu jsou další zastávky v dalších českých městech. Díky tomu se s vámi můžeme pravidelně setkávat a budovat si bližší vztah. 

 

Duben 2024.

Vždycky jsme se snažili nabízet našim klientům originální a jedinečné produkty. A proto jsme se v dubnu 2024 rozhodli rozšířit naše portfolio o ručně vyráběné neony.

Neony zažívají v posledních letech velký comeback a my jsme věděli, že by mohly být skvělým doplňkem k našim stávajícím produktům. Navíc jsme si byli jisti, že ručně vyráběné neony dodají našim klientům možnost vyjádřit se jedinečným a kreativním způsobem.

Začali jsme s výrobou už na konci roku 2023 a přes první porodní bolesti, jsme nakonec dokázali dostat výrobu na tu nejlepší kvalitu a nabídnout širokou škálu neonů v různých tvarech, barvách a velikostech. Naši klienti si tak mohou vybrat neon, který dokonale padne do jejich interiéru a vyjádří jejich osobní styl.