Tohle jsme my

Naše mise

Jak jsme se vůbec k Fotospinu dostali? Všechno to začalo naším projektem Fotověci.cz, eshopem s fototechnikou, který vznikl již za časů temných, coronavirových. Tenkrát jsme totiž potřebovali nafotit produkty pro náš druhý eshop Treesome.cz, kde vyrábíme ručně opracované stoly a stolky z masivního dřeva. 

Při nekonečném hledání jsme narazili na fantastické výrobce a distributory osvětlovací techniky a příslušenství pro fotografy. Zboží se nám velmi zalíbilo a neuvěřitelně nám s focením našich produktů pomohlo. Ušetřilo nám nejen spoustu času, ale i peněz. A tak jsme se rozhodli, že uděláme focení dostupnější. A to pro všechny, kdo potřebují nafotit nejen své produktovky, stejně jako my, ale i pro amatéry, začínající fotografy nebo i další eshopy, firmy či profesionály. A protože jsme fotografické technice začali laicky říkat "fotověci", vznikl tak snadno název našeho nového projektu. Zajímá vás kompletní story?

 

Fotospin

No a postupně jsme se ve fototechnice vzhlídli, přibrali jsme do týmu nové posily, fotografy a rozjeli jeden velký kolotoč. A pak přišel nápad, že to roztočíme ještě o trochu víc. A to doslova. Protože jsme parta mladých přátel, co se ráda baví a ještě víc nás baví, když se baví lidé okolo nás, tak přišel nápad s tím, že spojíme naše zkušenosti a zábavu s focením. Tramtadadá, Fotospin je na světě. 

Tak co, půjdete se bavit s námi?