Fotokoutek na svatbu

Každá svatba je okamžikem plným vzpomínek, ať už pro novomanžele, kteří začínají společný život, nebo pro hosty, kteří si odnesou nezapomenutelné zážitky. Aby tyto chvíle nebyly jen dočasnými, ale staly se nezapomenutelnými, doporučujeme vyzkoušet naše moderní 360° fotokoutky Fotospin. Jsme jedni z mála na trhu, kteří nabízí toto inovativní zařízení schopné tvořit krátká zábavná videa místo klasických fotek.

Nečekejte a zarezervujte si náš fotokoutek pro váš velký den!

Rezervačka

Jak funguje Fotospin.

Je to opravdu snadné a intuitivní. Používáme moderní zařízení s automatickým ramenem, které umí zaznamenat 360° video. Stačí se postavit na platformu, a zařízení vás okamžitě začne natáčet ze všech stran. Můžete tancovat, smát se nebo zaujmout libovolnou pozici. Fotospin vás bude natáčet 5-15 sekund a video, které vznikne, je opravdu jedinečné. Video si můžete ihned uložit nebo sdílet na sociálních sítích. Přesvědčte se sami na videu!

Chcete na vaší svatbě něco opravdu originálního? Ozvěte se nám a domluvíme se.

Revoluce svatebních vzpomínek.

Naše fotobudky na svatbě přinášejí revoluci v zábavě. Na rozdíl od tradičních foto koutků, které vám poskytnou pouze několik fotek, nabízíme možnost vytvářet videa, která při zpětném sledování přenesou vaše svatebčany zpět do atmosféry vašeho dne. Tato videa můžete vložit do svatebních filmů a zachovat si vzpomínku na tento den navždy.

ZDARMA vám k tomu vytvoříme i profesionální Reels z celé svatby!

Servis all-inclusive.

Jakmile se domluvíme na termínu, náš profesionální tým přijede předem nainstalovat Fotospin (cca 30 minut) a bude s vámi po celou dobu. Všechno vám vysvětlíme, vyzkoušíme a zaznamenáme. Výsledné video bude ihned připraveno ke sdílení nebo stažení pomocí Airdrop, e-mailu, QR kódu apod.

Kamkoliv v České republice.

Ať už vaši svatbu pořádáte kdekoli od Aše po Bratislavu, rádi za vámi přijedeme. Příprava je rychlá a vše potřebné přivezeme s sebou. Stačí mít dobrou náladu a přístup k elektřině. Vyberete si nejlepší místo, ať už je to mezi svatebními balónky nebo na balkoně s výhledem na město, a my se postaráme o zbytek.

Fotospin je pro každého.

Naše zařízení je navrženo tak, aby bylo vhodné pro všechny, od malých dětí po dospělé. Platforma snadno pojme tři dospělé nebo více dětí. Verze Fotospin SKY dokonce pojme až 15 lidí! Můžete tak například natočit házení květinou, první tanec apod. Stačí se postavit, zaznamenat chvíli a video je okamžitě připraveno.

Cena.

Cena Fotospinu na 2 hodiny je 8 999 Kč

Cena Fotospinu na 4 hodiny je 10 999 Kč

V ceně je zahrnuta 360° platforma Fotospin, profesionální obsluhu, vaše iniciály nebo grafika podle přání do jednotlivých videí (můžeme vyrobit na míru viz. https://1url.cz/@fotospin.grafika), profesionální světlo a párty doplňky.

Pokud máte zájem, napište nám a domluvíme se na všem potřebném.

Doplňky.

K Fotokoutku pronajímáme i spoustu příslušenství. Mezi nejoblíbenější patří:

  • červený koberec
  • kruhová stěna z třásní
  • barevné trubice kolem Fotospinu
  • svítící nafukovací stěna
  • mlhovač

Dokážeme sehnat opravdu cokoliv ať už fotografy, kapelu, moderátory, svatební koordinátorky, výzdobu a pokud budete hodně chtít tak klidně i tygra.

 

Rezervačka